Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
10 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIX Niedziela ZWYKŁA, 9 sierpnia 2020 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Maksymiliana w parafii Sucha. Suma o godz. 11:00.
  • Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na kolektę przeznaczoną na nasze cele inwestycyjne.
  • Dziękuję wszystkim za udział w naszym Odpuście Parafialnym.
  • Jutro w Bysławku dzień św. Wawrzyńca. Można w tym dniu skorzystać w kościele z daru Odpustu. Msza Święta w Bysławku zostanie odprawiona o godzinie 19:00 w intencji wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców Domu Formacyjnego. Zapraszam!
  • W czwartek 13 dzień miesiąca, zatem zapraszam na godzinę 20:00 na kolejne nabożeństwo fatimskie. Przynosimy ze sobą świece.
  • W sobotę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, inaczej zwana uroczystością Matki Bożej Zielnej. W naszej parafii Msze zostaną odprawione: o 7:30, 10:30 w kościele parafialnym, o 9:00 w Bysławku i o 12:00 w Minikowie. Podczas każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów. W sobotę Msza Święta o godzinie 17:00 zostanie odprawiona z liturgii niedzielnej, a nie z Uroczystości Wniebowzięcia NMP.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Jako parafia pragniemy zorganizować jednodniowy wyjazd śladami cudów eucharystycznych w Polsce do Legnicy i Poznania w sobotę 29 sierpnia. Koszt 160 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Serdecznie zapraszam.
crossmenu