Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
20 lipca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVI Niedziela ZWYKŁA, 19 lipca 2020 r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę miłego wypoczynku i nabrania sił. Zapraszam szczególnie w niedzielę na Msze święte w naszej parafii. Przypominam także o zakładaniu maseczek w kościele, zwłaszcza wtedy, kiedy niemożliwym jest zachowanie 2-metrowego odstępu między sobą.
  • Dziękuję za ofiary składane na kolektę inwestycyjną w minioną niedzielę, Łączna suma wyniosła 2840 zł.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu będzie towarzyszyć zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • Już dzisiaj informujemy, że nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego w tym roku przypada w niedzielę 2 sierpnia. Program odpustu zostanie wywieszony w gablocie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem 2 sierpnia Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Stefania Oszuścik z Bysławia. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…
  • Msze Święte w Bysławku w tym tygodniu – w środę i piątek o 18:00, w sobotę o 16:00.
crossmenu