29 czerwca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIII Niedziela ZWYKŁA, 28 czerwca 2020 roku

• Kończy się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy do wtorku w łączności ze Mszą Świętą o 17:00.
  • We wtorek 30 czerwca przypada 25 rocznica śmierci proboszcza naszej parafii Jana Kozikowskiego. Zachęcam do wdzięcznej modlitwy w tym dniu.
  • Rozpoczęły się wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej. Przypominam także o zakładaniu maseczek w kościele, zwłaszcza wtedy, kiedy niemożliwym jest zachowanie 2-metrowego odstępu między sobą.
  • W związku z wakacjami niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu, a więc już od najbliższej niedzieli, przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
    • W sobotę zapraszam na godz. 20:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi Laudatores
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Elżbieta Kołatka z Minikowa. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…