Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
15 czerwca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XI Niedziela ZWYKŁA, 14 czerwca 2020 roku

  • Wczoraj Ks. Biskup Pomocniczy Arkadiusz Okroj udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Do sakramentu przystąpiło 74 kandydatów. Naszej młodzieży dziękujemy za wspólny czas przygotowań i życzymy, by ten czas przyniósł dojrzałe owoce w przeżywaniu swojej wiary i religijności.
  • Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  • Trwa oktawa Bożego Ciała. W niedzielę procesja dookoła kościoła przed Mszą świętą o 10:30. W tygodniu procesja od wtorku do czwartku w łączności ze Mszą świętą o godz. 17.00, a w Bysławku w środę po Mszy o 18:00. Na zakończenie Oktawy w czwartek odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
  • W czwartek na Mszę Świętą o godz. 17:00 zapraszam dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na ten dzień nasza parafia została wyznaczona do modlitwy w intencji Seminarium Duchownego w Pelplinie w ramach tzw. „Mostu modlitwy”. Zapraszam zatem na Adorację w tej intencji w piątek na godz. 16:30. Podczas Mszy Świętych o 17:00 oraz 18:00 w Bysławku odbędzie się także błogosławieństwo wianków.
  • W piątek 19 czerwca przypada 7 rocznica śmierci śp. Jerzego Woźniaka z Bysławka. Zachęcamy do wdzięcznej modlitwy za dusze księdza kapelana.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
crossmenu