Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
9 marca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela WIELKIEGO POSTU, 8 marca 2020 roku

  • Trwa Wielki Post. Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwach Pasyjnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz w Bysławku o 18.30. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św. Kolekta w piątki Wielkiego Postu jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu i świątecznego wystroju kościoła. Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii.
  • W poniedziałek i wtorek Msza Święta zostanie wyjątkowa odprawiona o godz. 16:00 w kościele parafialnym. Proszę o zwrócenie uwagi na tę zmianę.
  • W przyszłą niedzielę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Św. o godz. 10:30.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Już dziś serdecznie zapraszam całą wspólnotę parafialną do skorzystania z tego czasu.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
  • Na tablicy ogłoszeń wywiesiliśmy informację dla par, które w najbliższy, czasie planują zawrzeć sakrament małżeństwa, o Weekendzie dla narzeczonych, który odbywać się będzie w Sierosławiu koło Drzycimia w dniach 24-26 kwietnia.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Andrzej Miklasz z Płazowa. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. Różaniec po Mszy św. o 17:00. Dobry Jezu…
crossmenu