3 lutego 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - OFIAROWANIE PAŃSKIE, 2 lutego 2020 roku

• Dzisiaj w Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, odbędzie się poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godz. 10:30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • Jutro podczas Mszy Świętej o godz. 8:30 w kościele parafialnym odbędzie się obrzęd błogosławieństwa z okazji wspomnienia św. Błażeja z prośbą o zachowanie od chorób gardła i krtani.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek i I piątek w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej modlitwy o powołania do służy w Kościele.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • Na stoliku przy wyjściu z kościoła można zabrać nasz parafialny kalendarz, który jest upominkiem dla parafian.
  • W przyszłą niedzielę – drugą w miesiącu kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.