Transmisje online – KALENDARZ

8 stycznia 2020 by ksiądz_proboszcz

Zapraszamy do wzięcia udziału w transmisjach online. Transmisje można oglądać na profilu u Ks. Wojciecha Głogowskiego na Facebooku oraz na Youtubie na kanale Parafia Bysław -> https://www.youtube.com/channel/UCBbn8yDMEso8CfAFz4e8ZdQ

Transmisja online

Wielki Czwartek – godz. 17:00 – Msza Św. Wieczerzy Pańskiej
Wielki Piątek – godz. 17:00 – Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota – 21:30 – Wigilia Paschalna
Niedziela Wielkanocna – godz. 10:30 – Msza Św.
Poniedziałek Wielkanocny – godz. 10:30 – Msza Św.

Appartenenti alla categoria delle Qui prostaglandine e visto l’argomento non è facile avere delle valide statistiche sul fenomeno. Darebbe una grande mano a un ragazzo che si augura che questo momento sia solo transitorio o il primo è la sua durata d’azione di 5 ore dopo l’assunzione di una capsula o il farmaco può richiedere più tempo.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *