9 grudnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niepokalane Poczęcie NMP, 8 grudnia 2019 roku

• Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 10:30 odbędzie się poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszach świętych odbywa się także ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej na Wschodzie.
  • Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Dziękuję za wszystkie składane ofiary. Dzisiaj także w Lubiewie uroczystość patronalna ku czci św. Mikołaja. Suma o godz. 12:00.
  • Trwa Adwent. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w kościele parafialnym i o godz. 18:00 w kościele św. Wawrzyńca w Bysławku.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 10:30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszam naszą młodzież.
  • Można nabyć świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Eugenia Reszka z Bysławia. Pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…