Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
23 września 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXV Niedziela Zwykła 22 września 2019 roku

  • Zakończyliśmy Tydzień Wychowania w Kościele.
  • Mariusz Kryża – wikariusz ze Śliwic zaprasza na koncert zespołu „Siewcy Lednicy”, który odbędzie się w amfiteatrze w Śliwicach w najbliższą sobotę 29 września o godz. 19:00. Plakat informujący o koncercie został umieszczony na tablicy ogłoszeń.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz czasopisma „Misje dzisiaj”.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Teresa Śledź z Bysławka. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…

INFORMACJA Z GMINY

24 września 2019r. na parkingu przy urzędzie gminy w Lubiewie podstawiony będzie mammobus dla Pań urodzonych w latach 1950 - 1969. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna. Numer podany jest na plakatach, na stronie internetowej oraz w Urzędzie Gminy u p. Wioletty Szymczak.

crossmenu