Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 września 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019 roku

  • Dzisiaj po Mszy o 10:30 – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na nasze seminarium duchowne w Pelplinie oraz za ubiegłotygodniowe ofiary składane na cele inwestycyjne. Łączna suma tamtych ofiar wyniosła 2960 zł.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniach 21 – 22 września. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę w środę po Mszy o godz. 17:00.
  • W najbliższy czwartek o godz. 14:00 odbędzie się w naszym kościele parafialnym tzw. Kongregacja dekanalna, czyli coroczne spotkanie kapłanów dekanatu lubiewskiego o charakterze liturgiczno-duszpasterskim. O godz. 14:00 zostanie odprawiona Msza Święta za zmarłych kapłanów dekanatu lubiewskiego. Nazwiska wszystkich tych kapłanów zostaną wygłoszone w czasie tej Mszy Świętej. Zapraszam serdecznie parafian tym bardziej, że taka Msza Święta odprawiana jest w naszej parafii raz na 8 lat.
  • W czwartek o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie członków Akcji Katolickiej.
crossmenu