Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 września 2019

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2019/2020.

2.09.2019r. Uczniowie, rodzice i nauczyciele modlili się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Mszy Świętej o godz. 8.15 odprawionej w tej intencj przewodniczył Ksiądz Proboszcz Wojciech Głogowski.
Szczególnym Gościem tej  uroczystości była niezwykle ciepła i wyjątkowa osoba o ogromnym sercu, wieloletnia Katechetka Pani Małgosia Juraszewska, która w tym roku odeszła na emeryturę. Katechetce  w sposób wzruszający za trud włożony w kształcenie i wychowanie tylu pokoleń młodych ludzi dziękowały dzieci, ksiądz proboszcz, nauczyciele.

Pani Małgosia otaczana wielkim szacunkiem i życzliwością przez swoich wychowanków w  pamięci uczniów pozostanie jako osoba niezwykle skromna i oddana Kościołowi.

Niech  Nauczyciel  Prawdy Jezus Chrystus, któremu tak wiernie służyła, pozwoli jej cieszyć  się  owocami  zasianego  Słowa  Bożego.  Niech  obfituje  powołaniami kapłańskimi i dobrymi katolikami.

crossmenu