19 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XX Niedziela Zwykła 18 sierpnia 2019 roku

• Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Rocha w parafii Rykowisko. Suma o godz. 12:00.
  • Dziękuję za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na kolektę inwestycyjną, której łączna suma wyniosła 3210 zł.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniach 21 – 22 września. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Serdecznie zapraszam.
  • Od sierpnia w Tucholi rozpoczął działalność nowy sklep z artykułami religijnymi takimi jak różańce, książeczki, świece, obrazy święte itp. Właściciele zapraszają na ul. Nowodworskiego 33. Plakat informujący jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.