5 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - ODPUST Przemienienia Pańskiego 4 sierpnia 2019 roku

• Dzisiaj odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie. W godzinach od 15:00 do 18:00 zapraszam na podwórko plebanii na Festyn Rodzinny. Będą przygotowane atrakcje dla dzieci i dorosłych. Festynowi m.in. towarzyszyć będzie akcja informacyjna: „Zostań Dawcą Szpiku”.
  • Łączymy się z wszystkimi pielgrzymami, którzy wyruszyli z naszej diecezji na szlak Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcam do modlitwy za podążających przed tron Królowej Polski.
  • W sobotę 10 sierpnia w Bysławku dzień św. Wawrzyńca. Można w tym dniu skorzystać w kościele poklasztornym z daru Odpustu. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy Świętej w Bysławku.
  • W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.