Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
8 lipca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lipca 2019 r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Od dzisiaj niedzielną Mszę Świętą wieczorną przez cały lipiec i sierpień, przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • W najbliższą sobotę 13 lipca zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • W przyszłą niedzielę – drugą w miesiącu – kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

INFORMACJA SPOŁECZNA

W Świeciu przy ulicy Hallera 5A powstał nowy BEZPŁATNY  DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ dla osób przewlekle chorych (Seniorów).

Pomoc medyczna i rehabilitacyjna szczególnie skierowana jest dla osób które w ciągu ostatniego roku były w szpitalu i są po leczeniu na oddziałach: onkologicznym, chorób wewnętrznych, pulmunologii,  kardiologii, neurologii ( po udarach).

Dzienny Dom czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16, można uczęszczać na zabiegi rehabilitacyjne, pielęgniarskie, konsultacje medyczne i terapię zajęciową przez co najmniej 30 nawet do 120 dni. Dom Medyczny prowadzony będzie przez doświadczony zespół specjalistów: lekarza, pielęgniarki i fizjoterapeuty, rehabilitanta, opiekuna medycznego, psychologa i terapeutę zajęciowego.

Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

crossmenu