3 czerwca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 2 czerwca 2019 r.

• Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w Bysławku.
  • Dziś w Dniu Dziękczynienia zostaje przeprowadzona zbiórka do puszek na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w łączności z nabożeństwem czerwcowym.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Pragniemy zorganizować kolonie parafialne dla dzieci w dniach 24-29 czerwca, które odbędą się tak jak w ubiegłym roku - w Chmielnie. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt 300 zł od osoby.
  • Parafia Opatrzności Bożej w Tucholi wraz z Kołem Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą transmitowaną przez Telewizję Trwam i Radio Maryja w poniedziałek 3 czerwca o godz. 17:30.
  • W przyszłą niedzielę w Lubiewie o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza Święta z okazji Złotego Jubileuszu kapłaństwa księdza Kanonika Romana Walkowsa. Polecam Księdza Kanonika modlitwie naszym parafianom.
  • Dzisiaj o godz. 15:00 na plaży w Bysławiu odbędzie się festyn z okazji Gminnego Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy!
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.