Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 marca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela WIELKIEGO POSTU 24 marca 2019 r.

  • Trwa Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o 18.30 w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbywa się zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy: „Ad Gentes”.
  • W poniedziałek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chciałbym zachęcić do podjęcia ślubowania Duchowej Adopcji, które nastąpi podczas Mszy św. o godz. 17:00 w kościele parafialnym i o 18:00 w Bysławku. Tworzymy  w parafii księgę Duchowej Adopcji. W związku z tym prosimy, aby osoby, które pragną podjąć to modlitewne wyzwanie, zapisywały się w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • Jest nowy numer: „Pielgrzyma”.
crossmenu