Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
11 marca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela WIELKIEGO POSTU 10 marca 2019 r.

  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postuw kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o godz. 18.30 w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św. Kolekta w piątki Wielkiego Postu przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu i świątecznego wystroju kościoła.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • Kurs przedmałżeński w naszym dekanacie rozpocznie się dzisiaj o godz. 16:00 w naszej salce katechetycznej, a zakończy się w V Niedzielę Wielkiego Postu. Nauki będą odbywały się w każdą niedzielę o godz. 16:00. Przypominam, że świadectwo ukończenia takiego kursu jest warunkiem koniecznym do zawarcia sakramentalnego małżeństwa.
  • Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na kolektę przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na seminarium w Pelplinie.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma

INFORMACJA Z GMINY

         W dniu 20 marca na parkingu przy Urzędzie Gminy w Lubiewie zostanie podstawiony mammobus dla Pań w wieku 50-69 lat. Bliższe informacje można uzyskać u pani Wiolety Szymczak w urzędzie gminy.

crossmenu