28 stycznia 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela ZWYKŁA 27 stycznia 2019 r.

1. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, nazywana także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. w kościele parafialnym o 10:00; 17:00, a w Bysławku o 16:00. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10:30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi W SOBOTĘ na godzinę 20:00.
  • W przyszłą niedzielę 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja po każdej Mszy Świętej odbędzie się dla chętnych obrzęd błogosławieństwa wiernych z modlitwą o ochronienie przed chorobami gardła i krtani.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma” oraz gazetek misyjnych: „Świat misyjny” i „Misje dzisiaj”.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Jerzy Jakusz-Gostomski z Minikowa. Pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…
  • INFORMACJA Z SOŁECTWA
    • Zebranie wiejskie odbędzie się w poniedziałek 28 stycznia o godz. 17:30 w Domu Strażaka w Bysławiu.