21 stycznia 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela ZWYKŁA 20 stycznia 2019 r.

1. W kościele trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Łączymy się także z katolicką młodzieżą świata, która rozpoczęła Światowe Dni Młodzieży w Panamie.
  • Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na kolekta przeznaczone na seminarium duchowne w Pelplinie oraz w imieniu rodziny dziewczynki Asi Pacer składam podziękowania wszystkim, którzy wspomogli zbiórkę na rzecz zakupienia pompy insulinowej.
  • Jutro i we wtorek przeżywamy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia.
  •  W tym tygodniu kończą się kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Do wtorku Msze Święte tylko w kościele parafialnym o 8:30. Od środy o godz. 17:00 i w Bysławku 0 18:00. Na te ostatnie dni kolędowe program jest następujący:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
22. 20 stycznia Niedziela 13:00  BYSŁAW – ul. Kwiatowa  BYSŁAW – ul. Główna – odcinek początkowy
23. 21 stycznia Poniedziałek 15:00   BYSŁAW – ul. Okrężna
24. 22 stycznia Wtorek 15:00 BYSŁAW - ul. Szkolna, Spokojna i Krótka