Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
26 listopada 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIV Niedziela Zwykła 25 listopada 2018r.

  • Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele parafialnym i po Mszy o godzinie 9:00 w kościele poklasztornym w Bysławku wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Dzisiejsza uroczystość jest dniem patronalnym Akcji Katolickiej. Bardzo dziękuję za zaangażowanie członkom naszego oddziału Akcji Katolickiej.
  • W sobotę 1 grudnia zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi. Początek o godz. 20:00.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny. Adwent, który jest czasem oczekiwania na przyjście Pana ma przygotować nas na przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. Od następnej niedzieli będzie można nabyć świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • Jest najnowszy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
crossmenu