Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 listopada 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła 11 listopada 2018r.

  • W całym naszym kraju przeżywamy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszym kościele parafialnym o godz. 10:30 zostanie odprawiona UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY. Po Mszy Świętej z inicjatywy mieszkańców przejdziemy do Parku 700-lecia na uroczyste poświęcenie i wmurowanie kapsuły czasu wraz z tablicą pamiątkową. W związku z tym Msza św. w Minikowie zostanie przesunięta z godziny 12:00 na 12:30.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne w parafii.
  • Dziś w Świekatowie Odpust św. Marcina. Suma o godz. 11:15.
  • W najbliższy piątek zapraszam młodzież na Mszę Świętą o godz. 20:00 ze Słowem Bożym do niej skierowanym.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Pelplinie. Gościć będziemy także kleryka naszego seminarium, który podzieli się z nami swoim świadectwem.
  • 7 listopada do wieczności odszedł ś.p. Ks. Krzysztof Porossa – kapelan sióstr szarytek z Bysławka w latach 1988-2001. Pogrzeb księdza kapelana odbędzie się w środę 14 listopada o godz. 10:30 w Bazylice św. Krzyża w Warszawie.
crossmenu