17 września 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 16 września 2018r.

1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na kolektę inwestycyjną. Łączna suma wyniosła 3070 zł. Dziękuję także za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Młodzież naszej parafii zapraszam na Mszę Świętą ze Słowem Bożym do niej skierowanym w piątek na godz. 20:00.
  3. Informacja dla osób wyjeżdżających do Fatimy: Wyjazd 22 września o godz. 11:30 z Lubiewa oraz o 11:45 z Bysławia. Ustalona kwota dopłaty to 180 zł. Pielgrzymom życzymy owocnego czasu u tronu Pani Fatimskiej.
  4. Do wieczności odeszli: ś.p. Jan Barwina z Bysławia - pogrzeb odbył się w środę; oraz ś.p. Halina Ciepłuch z Bysławia - pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…