10 września 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła 9 września 2018r.

1. Dzisiaj na Mszach Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane dziś na kolektę, która jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie w najbliższą środę. Zapraszam na godz. 17:00 na Mszę Świętą, a po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne w kościele. Jednocześnie pragnę podać oficjalnie datę pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku: będzie to czwarta niedziela maja przypadająca 26 maja 2019 r.
  4. W czwartek 13 dzień miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  6. Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz dodatkowego specjalnego wydania „Pielgrzyma”, wraz ze śpiewnikiem, poświęconego sanktuarium Matki Bożej w Piasecznie.