Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
20 sierpnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 sierpnia 2018r.

  1. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na kolektę inwestycyjną.
  3. Dzisiaj w naszym dekanacie Odpust św. Rocha w parafii Rykowisko. Suma o godz. 12:00.
  4. Osoby wyjeżdżające we wrześniu do Fatimy informuję, że spotkanie organizacyjne odbędzie w czwartek 23.08 o godz. 18:30 w Lubiewie po zakończonej Mszy Świętej. Tego dnia będzie można dokonać wpłat.
  5. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi rozpoznających drogę powołania kapłańskiego do rozpoczęcia studiów i formacji w seminarium pelplińskim, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozpoczął się właśnie drugi termin przyjmowania kandydatów na studia. Osoby zainteresowane są proszone o zgłoszenie się do 17 września na umówioną wcześniej rozmowę kwalifikacyjną oraz o złożenie w rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać u Księdza Proboszcza, jak również znaleźć w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
  6. Informacja społeczna

Wójt Gminy Lubiewo informuje, że na stronach internetowych szkół, przedszkola oraz Urzędu Gminy zostały umieszczone następujące informacje:

  • rozkłady porannych dowozów dzieci do szkół i przedszkola;
  • zaproszenie dla mieszkańców do udziału w uroczystościach obchodów 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się 1 września br. o godz. 9:00 przy Kwaterze Poległych Żołnierzy w Klonowie;
  • zaproszenie wraz z regulaminem i karta zgłoszeń dla dzieci i młodzieży z roczników od 2003 do 2012 do udziału w krótkodystansowych biegach ulicznych, które odbędą się w ramach XI Ogólnopolskiego Biegu Szlakiem Trzech Wież nad Borami 1 września br. o godz. 11:00.
crossmenu