Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
2 lipca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 lipca 2018r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej. W związku z wakacjami niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu, przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • Zakończyliśmy kolonie w Chmielnie organizowane przez naszą parafię. Bardzo dziękuję wychowawcom za pomoc w organizacji czasu kolonijnego, pani Renacie Szefler, pani Hannie Pilarskiej, pani Aleksandrze Pik, pani Małgorzacie Koszykowskiej. Dziękuję też za pomoc gminie Lubiewo oraz serdeczne podziękowania składam panu Michałowi Urbanowi za przewiezienie łóżek do Chmielna.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę zapraszam na godz. 20:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi Laudatores.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” „Małego Pielgrzyma” czasopism misyjnych „Świat Misyjny i Misje dzisiaj”. Do nabycia także wydanie specjalne „Pielgrzyma” z obrazkiem i książeczką o różańcu Ojca Pio. Zachęcam także do nabycia rozważań na każdy dzień wakacji „Odnaleźć diament”.
crossmenu