Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 czerwca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie NARODZENIE św. JANA CHRZCICIELA 24 czerwca 2018r.

 • We wtorek odbyło się bierzmowanie w naszej parafii. Przystąpiło do niego 60 kandydatów. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu:
  • Paniom katechetkom Hannie Pilarskiej i Renacie Szefler
  • Służbie liturgicznej ze scholą
  • Państwu kościelnym i organistom oraz pani gospodyni
 • Rozpoczęły się wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej. W związku z wakacjami niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu, a więc już od najbliższej niedzieli przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
 • Jutro rozpoczynają się kolonie w Chmielnie organizowane przez naszą parafię. O godz. 9:45 zapraszam wszystkich uczestników do kościoła parafialnego na uzgodnienie kilku spraw organizacyjnych i ok. 10:00 wyjedziemy do Chmielna. Powrót w piątek 29 czerwca około godz. 22:00.
 • W sobotę 30 czerwca przypada 23 rocznica śmierci proboszcza naszej parafii Jana Kozikowskiego. Zachęcam do wdzięcznej modlitwy w tym dniu.
 • Zapowiadam festyn parafialny, który pragniemy zorganizować w dniu naszego Odpustu, czyli w niedzielę 5 sierpnia. Zachęcam parafian, by czynnie włączyć się w organizację. Chętnych do włączenia się w jakikolwiek sposób zapraszam do biura parafialnego.
 • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
crossmenu