Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
9 kwietnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 8 kwietnia 2018r.

  • Dzisiaj, czyli w II niedzielę wielkanocną, obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Rozpoczynamy także w kościele Tydzień Miłosierdzia. Niech stanie się okazją do zauważenia drugiego człowieka, będącego w potrzebie. W związku z tym w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie zbiórka do puszek na cele charytatywne.

Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chciałbym zachęcić do podjęcia ślubowania Duchowej Adopcji, które nastąpi podczas Mszy św. o godz. 17:00 w kościele parafialnym i o 18:00 w kościele klasztornym. Tworzymy  w parafii księgę Duchowej Adopcji. W związku z tym prosimy, aby osoby, które pragną podjąć to modlitewne wyzwanie, zapisywały się w zakrystii lub biurze parafialnym.

  • W środę na godzinę 15:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na pierwsze spotkanie w ramach bezpośredniego przygotowania do Uroczystości.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • INFORMACJA SPOŁECZNA
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zwróciła się do Parafii z prośbą o przekazanie bardzo ważnej informacji o zmianach dotyczących składania wniosków o uzyskanie dopłat bezpośrednich. O powyższe dopłaty można teraz ubiegać się tylko poprzez złożenie wniosku za pomocą Internetu. Pismo w tej sprawie umieściliśmy na tablicy ogłoszeń.
crossmenu