Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
5 marca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela WIELKIEGO POSTU 4 marca 2018r.

  • Trwa Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o 18.30 w kościele klasztornym w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św. Kolekta w piątki Wielkiego Postu przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu i świątecznego wystroju kościoła.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym W Minikowie i kościele klasztornym w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 14:30 w kościele parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy odbędzie jutro (w poniedziałek) 5 marca o godz. 18:30 w kościele w Lubiewie.
  • Do wieczności odszedł: ś.p. Józef Musial z Minikowa. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu….
  • Informacja od dyrekcji przedszkola: Zapisy dzieci 3,4,5 letnich do przedszkoli w Bysławiu i Lubiewie na rok 2018/19 odbywać się będą w okresie od 5.03 do 30.03 do godz. 15:00. Od jutra można odbierać karty zgłoszeń wraz z wymaganymi załącznikami.
crossmenu