Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
5 lutego 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela ZWYKŁA 4 lutego 2018r.

  • Dzisiaj podczas Mszy Św. o 10:30 odbędzie się poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  • W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Chciałbym zaprosić w tym dniu do skorzystania z sakramentu namaszczenia chorych, które odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 10:30 w kościele parafialnym. Bardzo proszę o umożliwienie chorym z naszych rodzin uczestnictwa w tej Mszy Świętej z namaszczeniem chorych.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Do wieczności odeszli: ś.p. Marek Schulz z Tucholi - pogrzeb odbył się w piątek oraz ś.p. Marcin Kamiński z Minikowa – pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…
  • Osoby, które zdecydowały się na pielgrzymkę do Fatimy bardzo proszę o wpłatę 700 zł zaliczki i będzie to oficjalne zapisanie się na wyjazd.
  • W przyszłą niedzielę w godzinach od 9:00 do 17:00 w Centrum Kultury i Promocji w Lubiewie odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców Szpiku dla Zosi i Łukasza z powiatu Tucholskiego. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
crossmenu