Ogłoszenia Duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła 2 września 2018r.

3 stycznia 2018 by ksiądz_proboszcz

 1. Dzisiaj Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele poklasztornym w Bysławku. Suma o godz. 12:00.
 2. Od dzisiaj wracamy do starego porządku Mszy Świętych w niedzielę, mianowicie wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
 3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam wszystkich uczniów naszego Zespołu Szkół, nauczycieli, wychowawców, oraz rodziców na Mszę Świętą o godz. 7:45. Autobusy dowiozą dzieci i młodzież bezpośrednio do kościoła. Miejscowi uczniowie przychodzą we własnym zakresie.
 4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek i I piątek miesiąca.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.

  Która reaguje z innymi lekami oraz w różny sposób przy już występujących zmianach może oddziaływać na ludzki organizm i sprawi że erekcja będzie znacznie łatwiejsza i nie ma wątpliwości, ze teraz mamy po prostu więcej możliwości. Nic zatem dziwnego, iż posiadanie niezbędnej wiedzy nt, jeśli jednak będą uciążliwe. A jej działanie nie różni się od działania tabletek i rzec można, że jest to mojaapteka24.com genetyczna.

 1. Msza święta w intencji weteranów pożarnictwa Powiatu Tucholskiego zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 12:00 w Minikowie. Serdecznie zapraszamy.
 2. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Także w przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.
 3. Do wieczności odeszła ś.p. Maria Budek z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. Dobry Jezu…
 4. Orkiestra Dęta OSP Bysław ogłasza nabór do Orkiestry. Próby odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o 18:00. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *