Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
3 stycznia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła 2 września 2018r.

  1. Dzisiaj Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele poklasztornym w Bysławku. Suma o godz. 12:00.
  2. Od dzisiaj wracamy do starego porządku Mszy Świętych w niedzielę, mianowicie wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
  3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam wszystkich uczniów naszego Zespołu Szkół, nauczycieli, wychowawców, oraz rodziców na Mszę Świętą o godz. 7:45. Autobusy dowiozą dzieci i młodzież bezpośrednio do kościoła. Miejscowi uczniowie przychodzą we własnym zakresie.
    • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek i I piątek miesiąca.Msza święta w intencji weteranów pożarnictwa Powiatu Tucholskiego zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 12:00 w Minikowie. Serdecznie zapraszamy.
  1. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Także w przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.
  2. Do wieczności odeszła ś.p. Maria Budek z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. Dobry Jezu…
  3. Orkiestra Dęta OSP Bysław ogłasza nabór do Orkiestry. Próby odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o 18:00. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
crossmenu