Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 września 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2017 r.

  1. Już za tydzień rozpoczynamy nasze Misje Parafialne. Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii oraz w intencji misjonarza - o. Rajmunda Marszałkowskiego. Po Mszach Świętych można odbierać folder z programem Misji na każdy dzień. Można zabrać jeden dodatkowy, by przekazać go komuś, o kim myślimy, że powinien takie zaproszenie otrzymać.
  2. W ramach przygotowania do Misji Świętych chciałbym zachęcić dorosłych parafian do czynnego uczestnictwa we Mszach Świętych misyjnych, mianowicie zapraszam chętne dorosłe osoby do zapisywania się w zakrystii lub biurze parafialnym do czytań mszalnych i modlitwy powszechnej na poszczególne dni misyjne. Teksty czytań i modlitwy powszechnej są już przygotowane i można je odbierać.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. W październiku będzie to wyjątkowo pierwsza niedziela, bo druga w miesiącu będzie przeznaczona na cele misyjne Ojca Rajmunda Marszałkowskiego.
  4. Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz specjalnego numeru „Pielgrzyma” w cenie 7 zł wraz z pieśniami i śpiewnikiem fatimskim. Do nabycia także najnowszy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  5. Informacje społeczne:
  • Sołectwo Bysław zwołuje Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 26 września o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Bysławiu. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
  • Firma EkoDialog informuje, że na terenie gminy przeprowadzana jest inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Bliższe informacje na tablicy ołoszeń.
crossmenu