Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
18 września 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2017 r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Niech stanie się on okazją do modlitwy za dzieci i młodzież, a także za wszystkich, którzy o wychowanie młodego pokolenia się troszczą. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na inwestycje w minionym tygodniu. Łączna suma ofiar wyniosła 2610 zł. Trwają prace przy murze naszego cmentarza parafialnego.
  3. Dzisiaj w kościele klasztornym w Bysławku o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za 50 lat posługi zakonnej siostry Barbary Mięsikowskiej. Siostrze Barbarze z okazji Jubileuszu składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa.
  4. We wtorek zapraszam młodzież klas II i III gimnazjum na Mszę Świętą o godz. 17:00, która rozpocznie czas przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne.
  5. Zachęcam do modlitwy w naszych rodzinach w intencji Misji Parafialnych, które rozpoczynają się już za 2 tygodnie. Proszę o modlitwę w intencji misjonarza – o. Rajmunda Marszałkowskiego.
crossmenu