Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
11 września 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 września 2017 r.

  1. Dzisiaj podczas Mszy Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na naszą kolektę inwestycyjną.
  3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie w najbliższy wtorek. Zapraszam na godz. 17:00 na Mszę Świętą, a po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne w kościele. Jednocześnie pragnę podać oficjalnie datę pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku: będzie to czwarta niedziela maja w Uroczystość Trójcy Świętej przypadająca 27 maja.
  4. W środę 13 września zapraszam na nabożeństwo fatimskie z procesją na godzinę 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Niech stanie się on okazją do modlitwy za dzieci i młodzież, a także za wszystkich, którzy o wychowanie młodego pokolenia się troszczą. Także w przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  6. W przyszłą niedzielę w kościele klasztornym w Bysławku zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za 50 lat posługi zakonnej siostry Barbary Mięsikowskiej. Początek o godz. 11:00.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone podczas koncertu charytatywnego Orkiestry Dętej przy OSP Bysław. Zebraną sumę 2600 zł przekazaliśmy na rzecz poszkodowanych w wyniku sierpniowych nawałnic.
  8. Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz gazetek „Świat misyjny” i „Misje dzisiaj”.
crossmenu