Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 września 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2017 r.

  1. Dzisiaj Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele klasztornym w Bysławku. Sumie o godz. 12:00 przewodniczyć będzie ks. Piotr Lubecki, nowo-mianowany proboszcz z Suchej.
  2. W związku z kończącymi się wakacjami od dzisiaj niedzielna wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
  3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam wszystkich uczniów naszego Zespołu Szkół, nauczycieli, wychowawców, oraz rodziców na Mszę Świętą o godz. 7:45. Autobusy dowiozą dzieci i młodzież bezpośrednio do kościoła. Miejscowi uczniowie przychodzą we własnym zakresie.
  4. Msza święta w intencji weteranów pożarnictwa Powiatu Tucholskiego zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 11:00 w Minikowie. Serdecznie zapraszamy!
  5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Także w przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.
  6. Ćwiczenia do religii, które obowiązywać będą w najbliższym roku szkolnym i katechetycznym rozprowadzą panie katechetki w pierwszym tygodniu szkoły w cenie 9 zł za jeden egzemplarz.
  7. Po Mszach świętych będzie można zakupić płytę naszej scholi Laudatores w cenie 20 zł.
  8. Do wieczności odszedł ś.p. Zenon Brzeziński z Bysławia. Pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…
crossmenu