Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
21 sierpnia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 sierpnia 2017 r.

  1. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Rocha w parafii Rykowisko. Suma o godz. 12:00. Jeżeli chodzi o Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele klasztornym w Bysławku to odbędzie się w niedzielę 3 września. Suma zostanie odprawiona o godz. 12:00.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kolektę inwestycyjną w minioną niedzielę. Łączna suma ofiar wyniosła 2340 zł. Z góry dziękuję także za dzisiejsze ofiary składane do puszek na rzecz poszkodowanych w nawałnicach, które przeszły nad Polską w ubiegłym tygodniu.
  3. Dzisiaj podczas każdej Mszy Świętej liturgię ubogaca nasza schola parafialna Laudatores, która pragnie oficjalnie promować swoją płytę „Obecność Pana”. Schola zaprasza jeszcze dzisiaj na występ promujący płytę po Mszy Świętej o godz. 19:00.
  4. W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas Mszy Świętej w kościele parafialnym o godz. 17:00 i w Bysławku o godz. 16:00 – odnowienie ślubów jasnogórskich.
  5. Tegoroczna Msza Święta dożynkowa zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 27 sierpnia w kościele parafialnym w Lubiewie o godz. 16:00. Także w przyszłą niedzielę o godz. 14:00 odbędzie się w naszym kościele koncert charytatywny orkiestry OSP Bysław pt. „Pomoc dla Rytla”. Już dziś serdecznie zapraszamy.
crossmenu