Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 sierpnia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie ODPUST PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 6 sierpnia 2017 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku.
  • Dzisiaj przypada nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30 pod przewodnictwem ks. biskupa Wiesława Śmigla. Nie będzie zatem Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • W czwartek 10 sierpnia w Bysławku dzień św. Wawrzyńca. Można w tym dniu skorzystać w kościele klasztornym z daru Odpustu. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy Świętej w Bysławku.
  • W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • W przyszłą niedzielę 13 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie fatimskie na godz. 20:00.
  • Łączymy się z wszystkimi pielgrzymami, którzy wyruszyli z naszej diecezji na szlak Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcam do modlitwy za podążających przed tron Królowej Polski.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Jan Gwiazdowski z Wełpina. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. Różaniec o godz. 18:00. Dobry Jezu…
  • Informacje społeczne
  • Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej oraz Gmina Lubiewo otwierają bezpłatną szkołę dla dorosłych w Lubiewie w zakresie Liceum Ogólnokształcące i kwalifikacyjne kursy zawodowe z uprawnieniami rolniczymi: rolnik/technik rolnik oraz pszczelarz/technik pszczelarz. Dodatkowe informacje oraz zapisy - w sekretariacie Zespołu Szkół w Lubiewie.
  • W dniach od 08.2017 - 18.08.2017 odbywać się będą dodatkowe zapisy dzieci 3,4,5 letnich do Przedszkola w Lubiewie. Szczegółowe informacje, dotyczące pracy przedszkola oraz  karty  zgłoszeń  dzieci wraz z wymaganymi załącznikami  można  odbierać od dnia 7.08.2017 r.  w Przedszkolu w Lubiewie w godz. od 7.00 – 15.00.
crossmenu