Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 lutego 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lutego 2017 r.

  • Dziękuję za obecność naszym chorym parafianom na Mszy świętej w dniu wczorajszym i za skorzystanie z sakramentu namaszczenia chorych. Dziękuję też członkom rodzin, którzy pomogli chorym i umożliwili udział w tej Mszy Świętej.
  • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Dziękuję za wszystkie ofiary.
  • Kończy się czas ferii. Od jutra dzieci i młodzież wracają do szkół. Życzymy Wam radosnego wejścia w nowy czas waszego nauczania.
  • W najbliższy piątek na godz. 20:00 zapraszam naszą młodzież na Mszę świętą ze Słowem Bożym do niej skierowanym.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Jutro o godz. 17:00 w naszej salce katechetycznej spotkanie tzw. Grupy Wsparcia dla rodzin, o której wspominaliśmy w zeszłym tygodniu powstającej przy urzędzie naszej gminy. Uczestnictwo jest anonimowe, bezpłatne i dobrowolne.
crossmenu