Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
6 lutego 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie V NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lutego 2017 r.

  • W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Chciałbym zaprosić w tym dniu do skorzystania z sakramentu namaszczenia chorych, które odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 w kościele parafialnym. Bardzo proszę o umożliwienie chorym z naszych rodzin uczestnictwa w tej Mszy Świętej z namaszczeniem chorych.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Wójt Gminy Lubiewo informuje, że od poniedziałku 6 lutego 2017 roku powstaje w Gminie Lubiewo Grupa Wsparcia dla rodzin z problemami uzależnień, doświadczonych przemocą lub znajdujących się w innej trudnej sytuacji. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 6 lutego w Domu Kultury w Lubiewie, kolejne w poniedziałek 13 lutego w salce katechetycznej przy kościele w Bysławiu. Uczestnictwo jest anonimowe, bezpłatne i dobrowolne.
crossmenu