23 stycznia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie III NIEDZIELA ZWYKŁA 22 stycznia 2017 r.

• W Kościele Powszechnym trwa Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan. To ważna sprawa dla całego Kościoła Powszechnego, zatem niech modlitwy w tej intencji nie zabraknie także w naszych rodzinach.
  • Wszystkim babciom i dziadkom w naszej parafii składam najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
  • Można już zabierać do domów bombki, przygotowane przez uczniów, a które ozdabiały świąteczny wystrój naszego kościoła.
  • Dziękuję młodzieży naszego gimnazjum za przygotowanie planszy informacyjnej na temat święta nawrócenia św. Pawła. Zachęcam parafian do jej przejrzenia.
  • Do nabycia czasopismo dla młodzieży „Wzrastanie” oraz gazetki misyjne: „Świat Misyjny” i „Misje dzisiaj”.