19 września 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 września 2016 r.

• Dziękuję za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na kolektę inwestycyjną, której łączna suma wyniosła 2490 zł.
  • Dzisiaj odbywa się zorganizowana przez Caritas Polska zbiórka na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Niech stanie się on okazją do modlitwy za dzieci i młodzież, a także za wszystkich, którzy o wychowanie młodego pokolenia się troszczą.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa!
  • Powoli zbliżamy się do wizytacji pasterskiej Księdza Biskupa Diecezjalnego. Już dziś pragnę zaprosić parafian na Mszę Świętą na zakończenie wizytacji wraz z udzieleniem sakramentu bierzmowania w piątek 30 września o godz. 16:30.