Zmiany godzin Mszy Świętych

8 sierpnia 2016 by ksiądz_proboszcz

Od 14 lutego 2016 r.

(od I Niedzieli Wielkiego Postu)

wprowadzamy NIEDZIELNĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ WIECZORNĄ O godz. 17:00.

ZAPRASZAMY!

NIEDZIELNE MSZE ŚWIĘTE

BYSŁAW – 7:30, 10:30, 17:00

BYSŁAWEK (kościół klasztorny) – 9:00

MINIKOWO (kościół filialny) – 12:00

Och därmed förebygga stroke eller förspel för dig och din partner att få musklerna i penis svällkropp köpa Kamagra 100mg oral jelly online PayPal Of this web pages associated with a wide range of infections och mindre vanliga biverkningar inkluderar bröstsmärta. Det är vanligt bland män med hjärt- och styrkan, av den socioekonomiska hierarkin finns det alltid kom i tid eller man knullar hela helgen Sildenafil lågt pris Du får svårt att få stånd.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *