Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 lipca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 lipca 2016 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Wszystkim życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu będzie towarzyszyć zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • Dziękuję przedstawicielom młodzieży naszej parafii za obecność na wczorajszym spotkaniu w Pelplinie z okazji diecezjalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży. W nadchodzącym tygodniu będziemy w kościele w Polsce przeżywać czas spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem. Zachęcam wszystkich do duchowej łączności z Papieżem i młodzieżą z całego świata, która przybyła do Polski na XXXI Światowe Dni Młodzieży.
  • Już dzisiaj informujemy, że nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego przypada w niedzielę 7 sierpnia. Program odpustu został wywieszony w gablocie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem 7 sierpnia Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • Do wieczności odeszły: ś.p. Bożena Klunder z Bysławia – pogrzeb odbył się we wtorek oraz ś.p. Jadwiga Trawczyńska z Wełpina – pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…
crossmenu