Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 czerwca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2016 r.

  • Rozpoczęły się wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej. W związku z wakacjami niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00.
  • Ksiądz Mariusz otrzymał wczoraj dekret od księdza Biskupa odwołujący go z funkcji pomocy duszpasterskiej w naszej parafii i mianujący wikariuszem w Śliwicach. Dziś podajemy już tę informację. Nie żegnamy się jeszcze z księdzem Mariuszem, bo zostaje z nami do 20 sierpnia. Oficjalne pożegnanie nastąpi 15 sierpnia.
  • Jutro rozpoczynają się kolonie w Chmielnie organizowane przez naszą parafię. Zapraszam wszystkich wyjeżdżających na Mszę Świętą rozpoczynającą czas kolonii do naszego kościoła parafialnego na godz. 9:00. Po Mszy Świętej omówimy kilka spraw organizacyjnych i około 10:00 wyjedziemy do Chmielna.
  • W najbliższą środę przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte w naszej parafii zostaną odprawione o godz. 10:00 i 17:00 w kościele parafialnym i o godz. 18:00 w Bysławku.
  • W czwartek przypada 21 rocznica śmierci Jana Kozikowskiego.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I piątek i I sobota w miesiącu.
  • UWAGA! W tym miesiącu wyjątkowo nie będzie odwiedzin chorych parafian z posługą sakramentalną. Chorych odwiedzimy za miesiąc - w I piątek sierpnia. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem na godzinę 20:00. Adorację zakończymy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim
  • Do wieczności odszedł ś.p. Bernard Erbatowski z Wełpina. Pogrzeb odbył się w środę. Dobry Jezu…
crossmenu