7 czerwca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie X NIEDZIELA ZWYKŁA 5 czerwca 2016 r.

• Dziękuję parafianom za obecność na Mszy Św. w rocznicę święceń kapłańskich, która miała miejsce w miniony wtorek.
  • Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy o 17:00, a w kościele klasztornym w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dziękuję ks. Mariuszowi za przygotowanie wyjazdu i opiekę nad młodzieżą podczas spotkania w Lednicy.
  • Dzisiaj w naszej Ojczyźnie przeżywamy kolejny Dzień Dziękczynienia ustanowiony przed kilku laty. Odbędzie się także zbiórka na rzecz budowy Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie, która ma stanowić wotum wdzięczności za wolną Polskę.
  • W przyszłą niedzielę kolekta w kościele parafialnym i Minikowie jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”. Jest także „Mały Pielgrzym” oraz specjalne wydanie „Pielgrzyma” związane z rokiem Miłosierdzia i płytami z Dzienniczkiem Siostry Faustyny. To specjalne wydanie jest w cenie 18 zł.
  • Nasza parafia organizuje kolonie w Chmielnie dla dzieci i młodzieży w dniach od 27 czerwca do 2 lipca (w pierwszym tygodniu wakacji). Koszt to 250 zł od osoby. Zapisy od przyszłego tygodnia.