25 kwietnia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie V NIEDZIELA WIELKANOCNA 24 kwietnia 2016 r.

• Dzisiaj po Mszy o 10:30 odbędzie się koncert organowy Patryka Podwojskiego – organisty Archikatedry w Gdańsku – Oliwie. Zapraszamy w imieniu Gminnego Ośrodka Kultury.
  • W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z chrześcijanami z Ukrainy dzisiaj zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.
  • Jutro – w dzień św. Marka Ewangelisty Msza Święta zostanie poprzedzona procesją z błogosławieństwem pól i prośbą o urodzaje.
  • Jutro także przypada 4 rocznica śmierci ks. Biskupa Jana Bernarda Szlagi.
  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą środę o godz. 16:00.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Zachęcam parafian do złożenia podpisu pod projektem obywatelskim „STOP Aborcji!”. Po Mszach Świętych można się wpisywać na wyłożone na stoliku listy.
  • Informacja dla rolników: 16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Bliższe informacje znajdują się w gablotce ogłoszeń.
  • Stowarzyszenie Cisowy Łuk zaprasza na występy i tańce integracyjne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca dzisiaj od godz. 16:00 w Domu Strażaka w Bysławiu. Bliższe informacje na plakacie umieszczonym w gablocie ogłoszeń.