Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
18 kwietnia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 17 kwietnia 2016 r.

  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w minioną niedzielę na nasze cele inwestycyjne. Łączna suma ofiar wyniosła 2230 zł.
  • Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji. Dzisiaj także przypada 20 rocznica śmierci ks. Krzoski, długoletniego proboszcza naszej parafii.
  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą środę o godz. 16:00.
  • Zapraszam młodzież naszej parafii na Mszę Świętą w najbliższy piątek o godz. 20:00. Droga Młodzieży! – wiem, że w głębi Waszych serc jest pragnienie Boga, że Go szukacie Boga, próbujecie odnaleźć. Chcemy Wam w tym pomóc organizując dla Was comiesięczną Eucharystię z udziałem naszej scholi i Słowem Bożym przeznaczonym szczególnie do Was. Gorąco zapraszamy! PIĄTEK – GODZ. 20:00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy o 10:30 odbędzie się koncert organowy Patryka Podwojskiego – organisty Archikatedry w Gdańsku – Oliwie. Zapraszamy w imieniu Gminnego Ośrodka Kultury.
  • W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z chrześcijanami z Ukrainy w przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.
crossmenu