Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
10 kwietnia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie III NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 kwietnia 2016 r.

  • Dziękuję osobom, które podjęły zobowiązanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Do ślubowania przystąpiły 22 osoby z naszej parafii.
  • Dziękuję za udział w uroczystej peregrynacji figury Michała Archanioła. Dziękuję za zaangażowanie się w przygotowanie uroczystości. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę księży michalitów, którzy głosili nam w czasie peregrynacji Boże Słowo i zachęcali do modlitwy i zawierzenia św. Michałowi Archaniołowi. Trwałym owocem tego wyjątkowego czasu niech będzie Modlitwa do św. Michała Archanioła (tzw. Egzorcyzm prosty), którą od dnia dzisiejszego będziemy odmawiali na zakończenie Mszy Świętej, po błogosławieństwie, przed pieśnią na wyjście.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane dzisiaj na nasze cele inwestycyjne w ramach kolekty w drugą niedzielę miesiąca.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd do kina na film „Cuda z nieba” w najbliższy wtorek 12 kwietnia. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 18:00. Cena 25 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

 

  • Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą środę o godz. 16:00. Tego dnia dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  • Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum św. Małgorzaty w Tucholi składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich parafian za wsparcie finansowe i zaangażowanie podczas ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei przeprowadzonej w Niedzielę Palmową.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
crossmenu