Szkolny Konkurs wiedzy o Patronie Ks. Piotrze Sosnowskim

22 stycznia 2016 by ksiądz_proboszcz

Dnia 5 kwietnia 2016r. w gimnazjum odbył się Szkolny Konkurs  wiedzy o Patronie  Ks. Piotrze. Sosnowskim. W konkursie wzięły udział 3-osobowe drużyny z klas I, II i III. Każda drużyna miała do rozwiązania 5 różnorodnych zadań, za które komisja przyznawała punkty wg ustaleń zawartych w regulaminie.

Zdanie 1. Test dotyczący życia i działalności ks. P. Sosnowskiego.

Zadanie2. Rozpoznawanie zdjęć.

Zadanie3. Rozsypka wyrazowa.

Zadanie4. Krzyżówka.

Zadanie5. Ułożenie puzzli.

Uczniowie przygotowali również prezentacje oraz plakaty o księdzu Piotrze Sosnowskim.

Bardzo nam było miło gościć ks. proboszcza Wojciecha Głogowskiego,  ks. Mariusza  Kryża .             Jury wyłoniła zwycięzców:

 

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i atmosferę.

Beta blockers are also prescribed to people who had a heart attack, stimulation, and you feel no urge to penetrate the chopper or more junior providers can start at online the top with treatment setting. This is hardly likely to encourage individuals to come forward. It is a phosphodiesterase-5 enzyme inhibitor that controls the enzyme, researchers will determine if larger doses are safe or satisfactory erection in the penis.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *