Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
8 listopada 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2015 r.

  • Dziękuję wszystkim za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych oraz za pamięć modlitewną o naszych zmarłych. Jeszcze dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  • Dziękuję także za modlitwy za zmarłych, których wspominamy w naszych zdrowaśkach. Jeżeli chodzi o wypominki roczne, które czytamy przed sumą to zaczniemy tę modlitwę od pierwszej niedzieli Adwentu.
  • Witam bardzo serdecznie w naszej parafii Piotr Główkę pracującego na Ukrainie. Dziękuję za wygłoszone słowo Boże i podzielenie się z nami doświadczeniem pracy duszpasterskiej. Dzisiejsza obecność księdza Piotra zbiega się także z dniem modlitw i solidarności z kościołem prześladowanym. Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy misjonarzom na Ukrainie.
  • Naszą kolektę inwestycyjną przesuwamy wyjątkowo w tym miesiącu na tydzień później, czyli 15 listopada.
  • W najbliższą środę 11 listopada obchodzić będziemy rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy na przestrzeni dziejów oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny. Msza Święta z modlitwami za Ojczyznę zostanie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 10.00.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz „Małego Pielgrzyma”.
  • Dzisiaj o godzinie 15:00 w Domu Strażaka w Bysławiu odbędzie się koncert listopadowy połączony z 5-leciem istnienia Orkiestry OSP Bysław.
crossmenu