Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 października 2015

Czy naprawdę wierzysz?

Dnia 5-tego października odbył się wyjazd parafialny do kina. Zaraz po różańcu oraz mszy świętej wyruszyliśmy autobusem pana Aleksandra do Bydgoszczy. Rozpoczęliśmy trasę krótką modlitwą, którą poprowadził ks. Proboszcz. W kinie Helios bardzo miło nas powitano. Mieliśmy wynajętą sale i obyło się bez reklam. W dobie XXI-ego wieku warto sobie zadać pytanie „Czy naprawdę wierzysz?”. Taki też był tytuł seansu na który pojechaliśmy. Historia 12 ludzi, których los doświadczył w różny sposób. Bezdzietność, choroba, śmierć bliskiej osoby, samotność. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali film, który potrafił wywołać niejednokrotnie uśmiech, ale i łzy na twarzy widza. Starsi, młodsi, wszyscy się świetnie bawili i mamy nadzieję, że nie był to ostatni tak wspaniale spędzony wieczór.

crossmenu